Odrzucamy przestępstwa, odrzucamy nienawiść a ten, kto mówi,że mamy nie zapomnieć powinien otworzyć oczy,bo tragedia się powtarza!!!  

Za kilka dni obchodzimy rocznicę wyzwolenia nazistowskich obozów koncentracyjnych w Auschwitz-Birkenau w Polsce. Nie ma zgody na zbrodnie przeciw ludzkości, takie jak te popełnione na ludziach różnych narodowości i wyznań.

Nie może zapomnieć. To zdanie, które nie powinno być pustą frazą

Podkreślamy, że to co dzieje się w Izraelu to rasistowskie praktyki i podżeganie do nienawiści czego efektem jest cierpienie Narodu Palestyńskiego, które musi się skończyć. To, co się dzieje w kampaniach wyborczych pod pretekstem zachowania bezpieczeństwa i stabilności to rasizm, który musi się skończyć. Izraelskie partie rywalizują w trzecich z rzędu wyborach, podsycając nienawiść i agresję oraz podkreślając podziały  między ludźmi,  to coś co musi się skończyć i nie można tego akceptować.

Cały świat słyszy i widzi rywalizacje izraelskich partii prześcigających się w kradzieży zasobów naturalnych i ziem palestyńskich. Przypominamy, że te praktyki muszą się skończyć, a świat powinien na to odważnie zareagować, bo pytanie stulecia w tym momencie jest następujące:

Do kiedy świat będzie ślepy wobec izreaslkich zbrodni wobec narodu palestyńskiego?

Jak długo moralność międzynarodowej społeczności nie będzie w stanie zdemaskować izrealskich praktyk wobec Palestyńczyków???