Spotkanie Ambasadora z Panią Ambasador Syryjskiej Republiki Arabskiej

Ambasador Państwa Palestyna, Dziekan Arabskiego Korpusu Dyplomatycznego w Polsce dr Mahmoud Khalifa spotkał się z Panią Ambasador Syryjskiej Republiki Arabskiej Panią Naderą Sayyaf, która objęła nowe stanowisko Szefa Misji Dyplomatycznej Syrii w Polsce.
Ambasador Khalifa życzył J. E. Pani Naderze Sayyaf owocnej pracy w Polsce w trosce o stabilność, bezpieczeństwo i pokój w Syrii. Podkreślając znaczenie przywrócenia stabilności Syrii w tym szczególnym czasie, w którym jesteśmy świadkami wielu wydarzeń, przez które nasz świat arabski był naciskany, aby odwrócić uwagę od jej głównej przyczyny.
Ze swojej strony Ambasador Nadera Sayyaf podkreśliła braterskie i historyczne stosunki między dwoma narodami i dwoma przywódcami w Syrii i Palestynie oraz fakt, że to co dzieje się w regionie, wymaga dużego wysiłku na poziomie arabskim, aby przywrócić zintegrowane wysiłki arabskie w celu wspierania naszych spraw.
J. E. Pani Ambasador Nadera Sayyaf jest weteranem dyplomatycznym, która zajmowała już kilka stanowisk dyplomatycznych i politycznych w Syrii i za granicą.

Życzymy Jej wielu dalszych sukcesów!