Memorandum o Porozumieniu Między Politechniką Palestyńską a Politechniką Częstochowską
W obecności Ambasadora Państwa Palestyny podpisano Memorandum o Porozumieniu i wspólnej współpracy między Politechniką Palestyńską, a Politechniką Częstochowską. Gratulujemy obu uczelniom i pracujemy nad promowaniem większej współpracy w dziedzinie nauki i wiedzy. Dziękujemy Panu Radżeh Allan, który przyczynił się do tego osiągnięcia. Więcej szczegółów w linku poniżej : https://zycieczestochowy.pl/politechnika-czestochowska-bedzie-wspolpracowac-z-uniwersytetem-w-palestynie/









